18 Ağustos 2023 Cuma

TOPLAŞIN EVRENİN SIRRINI AÇIKLIYORUM

 Tamamen şizofrenik bir açıklama olacak tabi ya nolacağdı ona göre vakit ayırın. Yıllardır deneyimlediğim rüya sandıklarım olsun türlü çeşit abuk deneyimler olsun yaptığım çıkarımlara göre şu an sanal bir alemdeyiz. Biz bu dünyada haritaları açtıkça zaman zaman yamalar yapılan bir sanal alem.

Tabi bu dinlerde de anlatılagelen bilimde de teorilere konu olan bir mevzu. Benimki de tamamen teori doğal olarak. Hatırlamayı başardıklarıma göre baya baya bir deneyin içindeyiz ve deneyi yapanlar da yine insanlar hatta ben de onlardan biriyim maalesef ben derken ben sanal bir klonum bu çıkarıma göre orjinal ben yani şu meleklerin ya da tanrıların yeryüzüne inip dolaşması geyiği gibi ya da bir biliminsanının yaptığı deneye katılıp deneyim bilgi ve analiz elde etmesi. Tanrı ya da melek değil dümdüz deney yapan meğmur benzeri biliminsanı tipleriz ve orjinal halime inanılmaz gıcığım tabi bu psikolojik bir bozukluk olarak rahatlıkla açıklanabilecek bir şey ve fakat orjinal halim de bu deneylerden pek hoşnut değil gibi bazı kayıtları siliyor piç belki de iyi niyetli ispilemiş oldum bilemiyorum. 

Bu arada bu bir sarmal yani bu sanal alem de gelişip insanlar yine kendi sanala alemlerini kurabilir böyle böyle kaç evren kuruldu bilemiyorum artık her şey katman katman içiçe girmiş fakat burası tabi ki oldukça vahşi. Buraya gelmeden önce orjinalimin dataları siliniyor kendi yapıyor bunu ve buraya bağlanıyor evet Matrix'ten çaldım fikri oley bildiniz ama bunları yapanlar yapay zeka değil dümdüz insan. 

Popüler din, mitoloj ve diğer anlatılarda da görüldüğü üzere sürekli buranın sanal olduğu gerçekliğin sonsuz olduğu birilerini kızdırdığımız için bilmem ne olduğu anlatılır bunlar büyük ihtiml bir şeyler hatırlayan ama götünden anlayanların yazdıkları samimi ya da dolandırıcı hikayeler olduğu gibi doğrudan deneyin bir parçası da olabiliyor.

Birilerini kızdırmıyoruz birileri davranışlarımızı not alıyor klasifiye ediyor analiz ediyor ilginç şeyleri irdeliyor diğerlerini siliyor gidiyor öyle ceza bilmem ne diye bir durum yok varolan herkes deneyin bir parçası sadece yanımıza kar mı kalıyor derseniz valla bu dünyada çekiyorsunuz cezaları bu da kin nefret intikamdan değil tamamen deneysel. Yani bir sınanma var ama tamamen bilimsel.

Ödül var mı ödül derseniz ne biliym amk ben ancak deneyci benin geçici hafızasındaki ufak tefek şeyleri tırtıklayabiliyorum o da tam zamanlı burada ben olarak takılıyor her türlü data aktarımı analiz o bu insanlar uykudayken yapılıyor o yüzden tam anlaşılamayan beyin aktiviteleri var vs. Neyse sonra yine anlatırım belki sıkıldım bunlar zaten kitaplarda dizilerde filmlerde de olan şeyler ya insanların biliçaltı hatırlıyor böyle ya da bunlar da deneyin parçaları kodumunun deneyi.
Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlar spam değilse küfür vs. içerse dahi yayınlanır ama biraz vakit alır :)